balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 kako sam istero đavla i utero anđela

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

kako sam istero đavla i utero anđela  Empty
PostajNaslov: kako sam istero đavla i utero anđela    kako sam istero đavla i utero anđela  Emptypet stu 25, 2011 12:36 pm

kako sam istero đavla i utero anđela

U moju zgradu doselila se studentica. Uvek dolazi u kasnim noćnim satima u pratnji muške osobe. Nakon što muška osoba ode studentica ostaje sama i tada se dešava nešto čudno. Ona plaće do jutarnjih sati dok ju san ne savlada. Stanovi su nam jedan pored drugog i u noći se čuju jecaji u njenoj sobi. Jedno popdne sam ju susreo na stubištu odma sam uvideo da su je osjeli demoni. Bila je bledog lica, tužnog pogleda sa podočnjacima, ukočenih pokreta kao da hoda robot a ne ljudsko biće. Ponudio sam joj pomoć da joj pomognem do stana, ali sam je kada smo došli do našeg sprata ponudio kavicu u mome stanu. Ona je pristala. Uveo sam ju u svoj stan i zaključao vrata. Spremio sam na brzinu nescafe 3u1 za mene i 2u1 za nju, tako je htela. Stavio sam joj meda u kafu umesto šečera. To če da joj da snage.
Ponudio sam ju kolačićima, ali je odbila uz razlog da nema apetita već duže vreme i da pati od somatskih problema( bolovi, grčevi, mučnina, povračanje). Odma sam znao da su u njenom telu najokrutniji demoni koji joj uništavaju dušu i telo. Bilo je pitanjue kada će da ju sam šejtan uzme i odnese sa ovoga sveta. Bila je lepih crta lica te sam odlučio da se borim za njen život.
Pridržava le za rub fotelje, kao da ju neka vrtoglavica želi srušiti, to su ustvari demoni klikali po njenoj glavi kao klikeri. Stalno je gutala knedlei usta su joj bila suha te usne ispucane.
Požalila mi se da je večinom dana tužna i nemože da se reši tih problema te je počela da izlazi i nalazi momke. Da skuplja koga stigne po gradu i dovodi u stan. Niti jednu vezu nije mogla da zadrži , a svako se veće zaljubi. Život nema smisla:govorila je.
Ja sam joj predlozio da prvo rešimo problem bezvoljnosti i depresije i da otvorim karte te joj kažem što da čini.
Nakon što sam joj otvorio karte i dao joj nade u bolje sutra, ona je malkoc živnula.
Nakon toga otvorio sam karte da vidim što je uzrok svemu tome te pročitao njenu prošlost. Otkrio sam da je vrlo mala izgubila nevinost ali ne na normalni način. Zapravo karte su mi rekle da je ostala bez nevinosti ali ne i na koji način. Ona je tada zaplakala i ispričala mi priču iz detinjstva. Uzela je dedov biciklo i htela da se provoza. Inače je uvek vozila mamin, ženski bez rame. Jureći drumom naletela je na rupu i pala sa sica i zajašila dedovu ramu te joj pukla pičak, tj himen. Nije mogla da dokaže u kasnijoj vezi to nego ju je dečko proglasio kurvom te ostavio. Dečki su se nizali no kako je broj dečaka rastao tako je rastao i glas kurve koji ju je pratio.
Prešli smo na temu dečka i ona mi je rekla da nemože da živi bez muškarca. Treba joj ko ozeblom sunce.
Što će ona bez dečka?
Bez njih život nema smisla?
Život je bez njih prazan?
Žena nije do kraja ispunjena?
Nezna se okrenut u krevetu bez dečka?
Opčenito život nema smisla bez ljubavi?

Ja sam ponudio da okrenem karte te joj uz pomoć karata nađem dečka koji će da ju voli i mazi svaki dan.
Karte su joj rekle da ta osoba živi veoma blizu nje i da ju već duže vreme promatra, ali je sramežljiv pa nezna kako da joj priđe.
Dok joj se on ne javi pokazao sam joj tehnike samozadovoljavanja. Doneo sam neka priručna sredstva te joj pokazao kako to da upotrebi. Pokazo sam joj tehniku opuštanja i kako da misli na bilo koga dok se samozadovoljava.
Maštaj, maštaj devojčice.
U jednom trenu ju je doživela je napad panike te se s krikom vratila u stvarnost uz strah da će da ostane trudna. Umirio sam ju i rekao da od umetnog kurca još niko nije ostao trudan. Ponovo se opustila.
Dok se ona samozadovoljavala ja sam otišao u kuhinju da ogulim krumpir jer sam trebao da pripremim nešto za ručak. Povremeno su iz sobe dopirali uzdasi te sam znao da je dobro i da ide sve svojim tokom. Nakon što sam ogulio i pojeo jabuku otišao sam u sobu da vidim kako napreduje tretman. Usnula je u san, a ja sam ju pokrio sa pokrivačem i vratio se u kuhinju da završim ručak.
Posle sam otišao do sobe da pročitam dnevnu štampu i da budem pokraj nje kada se probudi. Probudila se i prvo je kolutala pogledom po sobi . Očito joj nije bilo jasno gde se nalazi. Nežno sam ju primio za ruku i smirio te joj skuvao još jednu kafu.
Ponovo smo pričali i ja sam doneo lekovitih trava te joj izmasirao čvorišta na telu gde prolazi energija. Nagu sam je položio na pod te rukama umasiravao pozitivnu enrgiju. Eterična ulja su je smirila, zapalio sam i mirisni štapić te joj nacrtao razne simbole po telu. Posle svega rekao sam joj da moram da potpuno uđem u nju da "klinom" izbijem sve loše iz nje. Tela su nam se spojila i tako smo ostali sve do jutra. Puna božanskog semena otišla je zadovoljna kući, a ja sam joj rekao da moramo senasu ponoviti opet sutra radi potpunog ozdravljenja.
[Vrh] Go down
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

kako sam istero đavla i utero anđela  Empty
PostajNaslov: Re: kako sam istero đavla i utero anđela    kako sam istero đavla i utero anđela  Emptypet stu 25, 2011 12:50 pm

o jbt zivot xD
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

kako sam istero đavla i utero anđela  Empty
PostajNaslov: Re: kako sam istero đavla i utero anđela    kako sam istero đavla i utero anđela  Emptyuto pro 20, 2011 7:22 pm

[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Sponsored content





kako sam istero đavla i utero anđela  Empty
PostajNaslov: Re: kako sam istero đavla i utero anđela    kako sam istero đavla i utero anđela  Empty

[Vrh] Go down
 
kako sam istero đavla i utero anđela
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» kako zatrudneti
» Kako igra Stipe
» Kako igra Saban
» da vas upitam nesta.Kako ste mi drugovi ??

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: *Razonoda* :: ŽIVOT I STIL :: Tarot skidanje uroka egsorcizam-
Forum(o)Bir: