balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tarot pitanja - odgovori

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Tarot pitanja - odgovori Empty
PostajNaslov: Tarot pitanja - odgovori   Tarot pitanja - odgovori Emptysri lis 26, 2011 11:52 am

Decenijama odgovaram putem mail-a na pitanja svojih vernih obožavatelja.
Sada sam odlucio da pitanja premestim na forum, pa evo i prvog problema.

"Zovem se Ivona. Imam 19 godina, studiram i odnedavno sam upoznala momka koji studira na mojem fakultetu. Viđamo se skoro svaki dan. Molim te reci mi dali će od ove veze nešto biti jer sve moje veze do sada su bile kratke i veoma bolne. Dečki su uglavnom samnom radi toga da me odvuku u krevet, ali ja želim nešto više. U privitku ti šaljem svoju sliku, ime svoje i dečka te datume rođenja. Unapred se zahvaljujem."

Pa eto draga Ivona pogledaću u budućnost i odgovoriti ti na tvoje pitanje. Prvo da bacim karte.
Za otvaranje karata upotrebiću otvaranje pod imenom "uvid u odnose" .

Tarot pitanja - odgovori Tarot_10

visoka svećenica, to ste vi. Jakog ste karaktera. Veoma ste mudri. Više dopuštate drugima da misle umesto Vas, a mudriji ste od mnogih što se kasnije i dokazalo. Manji zdrastveni problemi tipa prehlade.

zvijezda to je partner. Vedar i arogantan. Neopterećen bilo ćime u životu. Povoljan je za obiteljski život. Zdravlje mu je odlično. Prazan iznutra.

potencijal veze je karta vrag. Veza nece uspeti. U toj vezi ako ju nastavite ceka vas mrznja, ovisnost, ropstvo , razaranje vlastitog autoriteta . Negativno jednom rečju.

savjet za odnos je karta carica. To vam govori da izadete iz te veze kao carica i nastavite dalje svojim putem. Kreativni ste, lepi, romanticna, drustvena. Pa bi bilo dobro da to i zadrzite.
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Tarot pitanja - odgovori Empty
PostajNaslov: Re: Tarot pitanja - odgovori   Tarot pitanja - odgovori Emptyčet lis 27, 2011 1:11 pm

Zovem se Ivan. Trenutno sam bez posla. Zanima me dali ću uskoro dobiti bilo kakav posao.

......................................................Tarot pitanja - odgovori Tarot_22
Tarot pitanja - odgovori Tarot_19Tarot pitanja - odgovori Tarot_27Tarot pitanja - odgovori Tarot_12
......................................................Tarot pitanja - odgovori Tarot_31


Za to pitanje koristicu DIJAMANT otvaranje tarot karti, pa da vidimo sto nam kazu karte
karta sunce govori nam o vama samima i kaze da ste bre mnogo puni energije i ideala. Nakon zivotnog iskusenja napredovat cete. Malo cete i pretjerivat u svemu. Karta mag govori nam o tome da ste savrseni covek no svremenom vas uhvati tjeskoba. Bozji sud su vanjski utjecaji i govori nam o tome da ste pogresili u odabiru zanimanja . Trebali ste biti glazbenik, zabavljac. Mnogo lakse bi dosli do posla. Vise meditirajte. Vrag U razjesnjenu trenutne situacije nailazicete samo na probleme. Papa rijesavanje vaseg problema moguc je samo ako pronadete ucitelja ili vodica koji ce rijesiti vas problem. Sami necete naci posao.
[Vrh] Go down
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

Tarot pitanja - odgovori Empty
PostajNaslov: Re: Tarot pitanja - odgovori   Tarot pitanja - odgovori Emptyčet lis 27, 2011 5:02 pm

koji kurac

Suspect
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

Tarot pitanja - odgovori Empty
PostajNaslov: Re: Tarot pitanja - odgovori   Tarot pitanja - odgovori Emptyčet lis 27, 2011 5:08 pm

smak sveta je sve bliži,lažni proroci se oglašavaju Smile
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Tarot pitanja - odgovori Empty
PostajNaslov: Re: Tarot pitanja - odgovori   Tarot pitanja - odgovori Emptyčet lis 27, 2011 5:59 pm

ocete da vam gatam
Very Happy
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Tarot pitanja - odgovori Empty
PostajNaslov: Re: Tarot pitanja - odgovori   Tarot pitanja - odgovori Emptypet lis 28, 2011 11:11 am

Pozz! Zovem se Žarko. Sa obitelji živim kod ženinih roditelja. Moj život je patnja i bol. Uvijek se gledaju moje greške i za sve se optužuje samo mene. Supruga samo šuti i kada je sama plaće. Ništa ne poduzima. Slabijeg sam imovinskog stanja i nevidim izlaz iz svega toga. Nazire li se kraj tunela , molim te reci.

Evo dragi Žarko sada ću da bacim karte pa da vidimo što nam one kažu.
Karte ćemo da otvorimo na način 5 karata, univerzalni način otvaranja.

Tarot pitanja - odgovori Tarot_16Tarot pitanja - odgovori Tarot_14Tarot pitanja - odgovori Tarot_18Tarot pitanja - odgovori Tarot_17Tarot pitanja - odgovori Tarot_23

sleva nadesno
1. ono što će da se desi je rušenje obiteljskog doma i totalni krah.
2. tko sprećava razvoj dobrih događaja, carica-punica
3. zašto ste se našli u takvom položaju, bili ste mladi i zaljubljeni
4. što morate da učinite, morate da oglušite na sve i da se ponašate kao da ste ludi
5. ako prihvatite sugestije i dodatno mi se obratite na mail ja ću da postavim uroke koji će da omekšaju ženine roditelje u vašu korist. Pravda će da pobedi na koncu i kanapu.
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Tarot pitanja - odgovori Empty
PostajNaslov: Re: Tarot pitanja - odgovori   Tarot pitanja - odgovori Emptypet lis 28, 2011 7:33 pm

{bf}Rufi je napisao/la:
smak sveta je sve bliži,lažni proroci se oglašavaju Smile

da je blizu smak sveta znas po sledecem

1. najbolji reper belac
2. najbolji igrač golfa crnac
3. nemci nece da ratuju
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Tarot pitanja - odgovori Empty
PostajNaslov: Re: Tarot pitanja - odgovori   Tarot pitanja - odgovori Emptyčet stu 03, 2011 1:04 pm

Pozz!
Zovem se Damjan. Bolestan sam duže vremena. Pa mi reci kako mi stoji budućnost i dali ću uspijeti pobijediti bolest.


Tarot pitanja - odgovori Tarot_25


evo čim sam okrenuo prvu kartu ukazala se smrt. Nemogu nikako da ti pomognem. Smrt te vreba i uzeće te. Jedino mogu da bacim karte pa da vidim koliko češ da poživiš.

Tarot pitanja - odgovori Tarot_24Tarot pitanja - odgovori Tarot_16

još da ti kažem da češ umreti sam i da će to da se desi u narednih 3 godine
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Tarot pitanja - odgovori Empty
PostajNaslov: Re: Tarot pitanja - odgovori   Tarot pitanja - odgovori Emptyuto stu 29, 2011 9:37 am

Šabane pomozi!

Imam sina 30 godina mu je. Čim dobije platu on ode i ne vraća se kući dok sve novce ne prokocka. Šta da radim. Skidaj uroke ako ih ima ko boga te molim.
pozdravlja te: zabrinuta majka


Duhovi su postojali mnogo pre ljudi. Lebdeli su pustom zemljom i dosađivali se. Nakon što je Bog stvorio čoveka i ženu te se oni razmnožiše, demoni su počeli da opsjedaju ljude. Neki su se i materijalizirali pa su opčili sa našim ženama te tako stvarali zle ljude. Ti zli ljudi se zovu Nefili. Oni su postali izazivači nasilja i sluge samog sotone. Nefili pokušavaju ljude da navedu na stramputicu, krivi put, a za razliku od njih zli duhovi ulaze u ljude i upravljaju njihovim umom i odlukama. Lako je okrenuti zlom čoveku leđa no demona isterati iz sebe mnogo je teže. Ja ču sada da bacim karte pa da vidim o čemu se radi.

Tarot pitanja - odgovori Kula10Tarot pitanja - odgovori Luda10Tarot pitanja - odgovori Mag10Tarot pitanja - odgovori Snaga10

Tarot pitanja - odgovori Svijet10Tarot pitanja - odgovori Vrag10
Tarot pitanja - odgovori Sunce10

Evo vidim da vam se rusi i sam obiteljski dom zbog lude koju ste rodili. To ste trebali zadavit dok se rodilo, ali sada sta je tu je. Vidim i maga u vasem zivotu. To sam ja i on ce da ulije snagu u vasu borbu. Svetom vlada vrag, a u konacnici ce svima da zasje sunce srece. Eto sto se toga tice. Vi cete, draga majko da odete kod lecnika opste prakse i da pokusate sina da proglasite ludim. Da uzmete uputnicu i da ga lecite od ludila. Nakon toga cete da dobijete punomoc na njegovu platu, a vragu kada oduzmete paru to vam je kao da ste psu stavili brnjicu pa nemoze da ugriza okolo sebe. Nemojte da mu dajete novce vec mu slazite sendvice za odlazak na rad a za piti mu slozite sok od bazge i majcine dusice sa 3 kapi limunova soka. Voda mora da bude kisnica ili destilovana voda. Eto pa se javite kako napreduje
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tarot pitanja - odgovori Empty
PostajNaslov: Re: Tarot pitanja - odgovori   Tarot pitanja - odgovori Empty

[Vrh] Go down
 
Tarot pitanja - odgovori
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: *Razonoda* :: ŽIVOT I STIL :: Tarot skidanje uroka egsorcizam-
Forum(o)Bir: