balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Logitech EX 110

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

Logitech EX 110 Empty
PostajNaslov: Logitech EX 110   Logitech EX 110 Emptyuto ruj 08, 2009 6:53 am

Operativni sustav XP

Logitech update urađen.

Veza sa prijemnikom radi bez greške.

Baterije u odličnom stanju i uvijek su pune.

Virusa nema provjereno sa nekoliko programa.

Problem mi se pojavio nedavno,kod igranja i tastatura i miš mi znaju često blokirati.

Npr.vozim auto i on jednostavno skrene,vrti se u krug i ne reagira,nakon cca 30 sekundi proradi ali se to ponavlja veoma često te se ne može igrati ništa.I kod miša mi se to zna desiti i jednostavno nekoliko sekundi ne reagira.

Da li možda treba rastaviti tastaturu i očistiti ili je neki drugi problem.

Molim savjet i hvala unaprijed
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Logitech EX 110 Empty
PostajNaslov: Re: Logitech EX 110   Logitech EX 110 Emptyuto ruj 08, 2009 8:06 am

i ja sam imao sličnu situaciju.
Za rođendan mi žena kupila u hg-spotu bežični komplet.
Instaliro ja tako to sve i par dana radilo, a onda počelo da šteka.
Prvo sam skinuo nove drajvere.
ništa.
Posle mi frend kaže da resetiram. Odlogiram i ponovo spojim sve. Dođe ti kao neki reset. Izvade se baterije i pričeka minuta.
Meni ni nakon toga nije radilo.
Onda sam dobio savet da trebam uskladiti to sa nekakvom tipkom na mišu i prijemniku. Drži se stisnuta neko vreme.
ništa.
Potpuna deinstalacija drajvera i ponovna instalacija sa programom youuninstal (navodno briše i sve iz registrija zapisano, a besplatan je) savet je još jednog pametnjakovića.
ništa.
Onda sam dobio savet da mi mikrovalna ili bežični smetaju vezi. :banghead

sve u svemu borbeni komplet je u ladici i skuplja prašinu, a ja sam ponovo na žici. Ništa bez žice. Navodno se baterije brzo isprazne pa ljudi uzimaju miševe koji se stave na punjač.
Neki dan ustanovio i da bežična veza po stanu za penis. Razgovaro sa insejnom wisperom i on mi savetovo da povućem žicu od rutera do laptopa . On je isto to napravio. Ništa bez žice.

Ma nemoj odma pasti u depresiju, ako nisi baco miša po sobi i udaro tastaturom ženu po glavi samo deinstaliraj drivere i ponovo instaliraj. Mislim da je do njih. Nema šta drugo biti.
Ako imaš kakvog drugara sa računalom, probaj instalirat na drugo računalo pa vidi radi li tamo.

p.s. znam da nevoliš čitati , al nemože to da stane u dve reči
[Vrh] Go down
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

Logitech EX 110 Empty
PostajNaslov: Re: Logitech EX 110   Logitech EX 110 Emptyuto ruj 08, 2009 10:28 am

Burazeru nemoj da me karaš!!!!
Sve sam ja to napravil osim onoga sa ženom ,ona je mene nalupala ko vraga.
ne preostaje mi ništa nego da se bacim sa sedmog sprata ciljajuči na bežični komplet.
de su vremena sa mišem na kuglu i te pizdarije a ne danas sve nešto remote control,vajrles,laser.
nek idu opet u 3 PM
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

Logitech EX 110 Empty
PostajNaslov: Re: Logitech EX 110   Logitech EX 110 Emptyuto ruj 08, 2009 2:33 pm

lol!

bežično+wajrles+mikrovalka+susjedov blutut+mobitel=bežično ode u penis radi preklapanja frekvencija.
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Sponsored content





Logitech EX 110 Empty
PostajNaslov: Re: Logitech EX 110   Logitech EX 110 Empty

[Vrh] Go down
 
Logitech EX 110
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: *Razonoda* :: TEHNOLOGIJA :: Računala i tehnologija-
Forum(o)Bir: