balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Osijek - grad osiječkog piva

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Osijek - grad osiječkog piva Empty
PostajNaslov: Osijek - grad osiječkog piva   Osijek - grad osiječkog piva Emptyned srp 05, 2009 11:33 am

Moj živote, jeben li si. Ceo život učim i lud umrem.
Otišao u osijek da se okoristim no spretnošću i domišljatošću generala nema ravnoga. Mora da je bio na brzom tečaju ciganjskog ponašanja.
Nakon mišomora u hrani, octa umesto vina svi smo zalegli i pali u trans.
To je čekao general Rufi i Generalica Biba te nas opljačkali, a decu nam silovali.
Vratio sam se iz osijeka sa bolom na duši i razvaljenog čmara.

Osijek - grad osiječkog piva Prazni_djepovi
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Osijek - grad osiječkog piva Empty
PostajNaslov: Re: Osijek - grad osiječkog piva   Osijek - grad osiječkog piva Emptyned srp 05, 2009 12:34 pm

Na put sam se dobro pripremio. Uz razgovor sa Rufijem koji mi je savetovao da u Osijek idem preko podravske magistrale jer je bliže. Uvek sam išao autoputem zagreb-sl.brod-osijek. No verovo sam mu pa sam se uputio zg-bjelovar-đurđevac-virovitica-našice-osijek.
Nakon 100 km stigao sam u bjelovar no tu sam promašio put i otišao za garešnicu umesto za đurđevac. Nakon 50km do garešnice odlučio sam otiči prema severu i izbiti u virovitici no promašio sam na križanju u grubišnom polju pa sam nakon 45km završio u Bulincu. Krečući se severno nakon 35 km izbio sam u đurđevcu. Umesto 35km bjelovar-đurđevac ja sam napravio dodatnih 130km. U virovitici sam promašio na križanju te otišao severno na Terezino polje, a vračajući se umesto da skrenem levo meni su u glavi bile reći generala da vozim samo pravo te sam kroz Viroviticu prohujao ravno prema Grubišnom polju. Učinilo mi se poznato kao da sam tu već bio danas. Vratio sam se polukružno na trg Virovitice i nazvao generala. Objasnio mi je da skrenem desno i vozim pravo. U slatini sam promašio te otišao u donji miholjac. Tu sam trebao samo nastaviti ravno no ja sam se želio vratiti na staru cestu pa sam krenuo južno preko Magadenovca i izbio u našicama. Kupio sam u rinfuzi cementa te nastavio prema osijeku. Opet sam promašio te otišao za đakovo. Đakovo, đakovo grade ti si spojio osiječko (pivo) i mlade. Na kružnom toku sam se sjebo i izašao izlaz ranije te zaprašio za Vinkovce. Tu mi je žena rekla da sam budala. Nije mogla da trpi više, a ni manje. Ja sam ju potpuno razumeo te sam pregrizo jezik. t.j. stisno ženi aperkat u bradu pa se ugrizla za jezik. Preko bršadina i borova naselja zamalo da sam ušao u vukovar, no izbegao sam ga za dlaku. Ćuo sam da se vode nekakve borbe u vukovaru jednom na radiju, a nisam dočekao kraj emisije pa neznam dali još traje borba u vukovaru.
U osijeku mi je bilo i više nego dobro. Rufi je ženu, decu i mene zatvorio na terasu sa golubovima. Kada smo pojeli golubove i razgledali panoramu grada osijeka rufi je odlučio da nas izvede u grad. Na brzinu nas je proveo kroz stari dio grada, odveo da se napijemo vode na trgu i odveo da vidimo piceriju na vodi. U katakombama grada osijeka on i njegova žena su se izgubili a mi jedva našli izlaz. Nisam ga više video ,a nakon traženja duboko u noć odlučio sam vratiti se za zagreb. Pala je već uveliko noć i evo sada je 14:00 i ja sam baš stigao u zagreb. Kao kroz maglu sećam se tabli gradova i sela na povratku. Čaglin, Požega, nova gradiška, Jasenovac, Kostajnica, dubica hrvatska i dubica bosanska, glina, karlovac, jastrebarsko i zagreb.
Samo kilometar sat moga automobila kazuje mi da sam putovao po evropi.
1. Osijek - grad osiječkog piva Putova10
2. Osijek - grad osiječkog piva Putova11
3. Osijek - grad osiječkog piva Putova12
4. Osijek - grad osiječkog piva Putova13
5. Osijek - grad osiječkog piva Putova18
6. Osijek - grad osiječkog piva Putova15
7. Osijek - grad osiječkog piva Putova16
8. Osijek - grad osiječkog piva Putova17
9. Osijek - grad osiječkog piva Putova20
10. Osijek - grad osiječkog piva Putova19
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Osijek - grad osiječkog piva Empty
PostajNaslov: Re: Osijek - grad osiječkog piva   Osijek - grad osiječkog piva Emptyned srp 05, 2009 12:43 pm

11. Osijek - grad osiječkog piva Putova21
12. Osijek - grad osiječkog piva Putova22
13. Osijek - grad osiječkog piva Putova23
14. Osijek - grad osiječkog piva Putova24
15. Osijek - grad osiječkog piva Putova25
16. Osijek - grad osiječkog piva Putova26
17. Osijek - grad osiječkog piva Putova27
18. Osijek - grad osiječkog piva Putova28
19. Osijek - grad osiječkog piva Putova29
20. Osijek - grad osiječkog piva Putova30
21. Osijek - grad osiječkog piva Putova31
22. Osijek - grad osiječkog piva Putova32
23. Osijek - grad osiječkog piva Putova33
[Vrh] Go down
Stipe16

Stipe16


Number of posts : 360
Age : 31
Reputation : 16
Points : 391
Registration date : 30.05.2009

Osijek - grad osiječkog piva Empty
PostajNaslov: Re: Osijek - grad osiječkog piva   Osijek - grad osiječkog piva Emptypon srp 06, 2009 9:23 am

Opa,Rufi golubar???
[Vrh] Go down
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

Osijek - grad osiječkog piva Empty
PostajNaslov: Re: Osijek - grad osiječkog piva   Osijek - grad osiječkog piva Emptypon srp 06, 2009 10:00 am

Osijek je veoma lijep grad.
Pozdrav legama Very Happy
Imam čak i dobrog prijatelja u Osijeku cheers
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

Osijek - grad osiječkog piva Empty
PostajNaslov: Re: Osijek - grad osiječkog piva   Osijek - grad osiječkog piva Emptyuto svi 18, 2010 5:43 am

Very Happy

ovaj izveštaj je odličan šabane,puko sam od smeha još jedared.
usput želim da znaš da budem došao ovo leto kod tebe jedno 2 ili 3 tjedna malo tek tolko da vas sve vidim.
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Osijek - grad osiječkog piva Empty
PostajNaslov: Re: Osijek - grad osiječkog piva   Osijek - grad osiječkog piva Emptyuto svi 25, 2010 12:28 pm

pa takav je dogovor.
imamo razgledanje zagreba.
Kameru si kupio,
gspšrtz imaš
pa češ trekat

ja trenutno radim na novom soku.
sirup + mineralna = gazirano piće
jebe me omjer nemogu da pogodim il je preslatko il pregazirano
[Vrh] Go down
cigla^

cigla^


Number of posts : 1136
Age : 37
Reputation : 28
Points : 1031
Registration date : 12.12.2008

Osijek - grad osiječkog piva Empty
PostajNaslov: Re: Osijek - grad osiječkog piva   Osijek - grad osiječkog piva Emptyuto svi 25, 2010 1:18 pm

jao, pa Šabane, ja tak pijem još od kad sam bio u pelenama.. jebena kombinejšn
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Osijek - grad osiječkog piva Empty
PostajNaslov: Re: Osijek - grad osiječkog piva   Osijek - grad osiječkog piva Emptysub lip 05, 2010 4:55 pm

Osijek - grad osiječkog piva 31237e_0_Tbzmy

imam stari camac, netreba mi.
Pa ako tebi mozda treba?????
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

Osijek - grad osiječkog piva Empty
PostajNaslov: Re: Osijek - grad osiječkog piva   Osijek - grad osiječkog piva Emptysub lip 05, 2010 9:37 pm

lol! urnebes
ma voda me odnela sve do vojvodine.
sad živim kod makija dok se voda ne povuče Smile
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Sponsored content





Osijek - grad osiječkog piva Empty
PostajNaslov: Re: Osijek - grad osiječkog piva   Osijek - grad osiječkog piva Empty

[Vrh] Go down
 
Osijek - grad osiječkog piva
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» grad osijek
» Osijek-Batina-Osijek
» Osijek-Erdut-Osijek
» zagreb - osijek i sastanak sa generalom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: *Razonoda* :: ŽIVOT I STIL :: Raporti s Putovanja-
Forum(o)Bir: