balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 CIGLA THE LEGEND

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

CIGLA THE LEGEND Empty
PostajNaslov: CIGLA THE LEGEND   CIGLA THE LEGEND Emptyuto lip 02, 2009 3:53 pm

posto svi jebu ciglu, ja cu ga se nahvaliti jer za mene je on pravi pravcati BF-ovac


najbolji u klanu , naravno odmah iza rufi-a (iz vise razloga jedan je ,, prijetnja izbacivanje, iz klana) Laughing

uvijek je najbrzi TOOO FASTTTTTTT,,, protivnik ne stigne ni dignut pusku vec ga cigla raspolovi

frajer baci granatu s def low stairsa iza protivnickog kamiona,, ajde da vidim vas kak to radite Wink

jednostavno on je naj naj i uz njega mi je gust igrati :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo




CIGLA---TOOOOOOOOOOOOO FASTTTTTTTTT-----------
------------------TOOOO FASTTTTTTTTTTTTTTTT_--------
[Vrh] Go down
cigla^

cigla^


Number of posts : 1136
Age : 37
Reputation : 28
Points : 1031
Registration date : 12.12.2008

CIGLA THE LEGEND Empty
PostajNaslov: Re: CIGLA THE LEGEND   CIGLA THE LEGEND Emptyuto lip 02, 2009 3:56 pm

hvala eagle, majstore!!!!! evo vam ga na seljaci, eagle vam ga je metnul u pakšu!!!!! :cigla :iloveyou :iloveyou :iloveyou
[Vrh] Go down
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

CIGLA THE LEGEND Empty
PostajNaslov: Re: CIGLA THE LEGEND   CIGLA THE LEGEND Emptysri lip 03, 2009 1:50 pm

ma nisam ni ja rekao da je cigla loš momak,samo sam rekao da je ružniji čak i od mene!!!
To kaj daleko baca granate i brz je na okidaču treba provjeriti kad pogasi sve moguče cheateve. :kajbrijes

CITAT
"najbolji u klanu , naravno odmah iza rufi-a (iz vise razloga jedan je ,, prijetnja izbacivanje, iz klana) "
HEBEŠ TAKVU DEMOKRACIJU.
Pa kaj je Rufi tak opak?
S obzirom na nick mislim da je malo feminiziran (prijevod: tetkast) te se ugroženi s njegove strane mogu osječati samo veće tetkice od njega.
[Vrh] Go down
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

CIGLA THE LEGEND Empty
PostajNaslov: Re: CIGLA THE LEGEND   CIGLA THE LEGEND Emptypet lip 05, 2009 7:29 am

nitko ništa dalje ne odgovara?
pa niste se valjda naljutili?
tražili ste zajebanciju na vlastiti račun,možda sam pretjeral?
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

CIGLA THE LEGEND Empty
PostajNaslov: Re: CIGLA THE LEGEND   CIGLA THE LEGEND Emptypet lip 05, 2009 8:59 am

cro104 je napisao/la:
ma nisam ni ja rekao da je cigla loš momak,samo sam rekao da je ružniji čak i od mene!!!
To kaj daleko baca granate i brz je na okidaču treba provjeriti kad pogasi sve moguče cheateve. :kajbrijes

CITAT
"najbolji u klanu , naravno odmah iza rufi-a (iz vise razloga jedan je ,, prijetnja izbacivanje, iz klana) "
HEBEŠ TAKVU DEMOKRACIJU.
Pa kaj je Rufi tak opak?
S obzirom na nick mislim da je malo feminiziran (prijevod: tetkast) te se ugroženi s njegove strane mogu osječati samo veće tetkice od njega.

lol!
evo vratija san se sa turneje po svijetu pa nisam pročitao do sad tvoj post cro.
ma kaj sam ja tak opak?
nisam,vrlo sam blag i tolerantan Wink
jedino večinu vremena na ts i AA provodim u ovom raspoloženju Mad scratch Mad Shocked Mad What a Face :ubicute Mad :alkic :place :alkic :place :alkic :place :alkic
tak da me svi vole i obožavaju i nije čudo da ciglu svrstavaju tek na drugo mjesto dakle iza mene.
to je jednostavno realnost i premda sam vrlo skroman i samozatajan moram priznati da sam gotovo savršen!
jedina primjedba koju imam prema samom sebi i to objektivno moram priznati je moj mali penis. elephant
tu si nemrem niš pomoći i kaj sad pa nisam ja kriv kaj mi mama dok sam bil malecki nije vezala kamen na pimpača Rolling Eyes
no realno gledajuči ondak bi bio potpuno savršen.
eto sve moje frustracije proizlaze iz malog pimpača stoga molim vas da imate za mene razumjevanja i kad god počnem Mad Mad Mad znajte to su samo nuspojave spoznaje o nemoči da zadovoljim queen
ajd pozdrav i bilo mi je drago podijeliti moju patnju s vami moji dragi prijatelji.
I love you elephant :alkic :alkic :alkic :alkic :alkic :alkic :alkic
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

CIGLA THE LEGEND Empty
PostajNaslov: Re: CIGLA THE LEGEND   CIGLA THE LEGEND Emptypet lip 05, 2009 9:43 am

Rufi moram priznati da te potpuno razumijem.
Vlastite frustracije zbog malog "luleka" (kak veli Simona) Very Happy iskaljujemo na drugim ljudima.
Ni meni mamica nije vezivala kamen , ja sam si to probal u kasnim tridesetima,jer sam do onda mislio da svi imamo tako male "luleke" ali kada sam vidi crnog brata jako sam se posramio te odlučio vezati kamen.Kako nije bilo rezultata od 0,5 kg povećao sam na 5 kg i jedino što sam dobio je hernija.
elephant
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

CIGLA THE LEGEND Empty
PostajNaslov: Re: CIGLA THE LEGEND   CIGLA THE LEGEND Emptypet lip 05, 2009 9:50 am

cro104 je napisao/la:
Rufi moram priznati da te potpuno razumijem.
Vlastite frustracije zbog malog "luleka" (kak veli Simona) Very Happy iskaljujemo na drugim ljudima.
Ni meni mamica nije vezivala kamen , ja sam si to probal u kasnim tridesetima,jer sam do onda mislio da svi imamo tako male "luleke" ali kada sam vidi crnog brata jako sam se posramio te odlučio vezati kamen.Kako nije bilo rezultata od 0,5 kg povećao sam na 5 kg i jedino što sam dobio je hernija.
elephant

lol! :bravo lol! :bravo lol! :bravo
iako bi najrađe :place
ipak bolje :alkic nego :place
živio cro draga mi je spoznaja da nisam sam u svojoj muci.
:alkic :alkic
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

CIGLA THE LEGEND Empty
PostajNaslov: Re: CIGLA THE LEGEND   CIGLA THE LEGEND Emptypet lip 05, 2009 9:52 am

ps. nakon hernije jel ti se kaj izdužil?
Smile
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

CIGLA THE LEGEND Empty
PostajNaslov: Re: CIGLA THE LEGEND   CIGLA THE LEGEND Emptypet lip 05, 2009 9:55 am

Prije nego mi je ta kvrga iskočila barem sam si mogao vidjeti maleckog a sada preko kvrge nevidim ništa.Moram stati pred ogledalo i svojski se potruditi koristeči povečalo da ugledam Liliputanca.
Kratko da odgovorim :ne,dapaće još se smanjio kao nakon kupanja u hladnoj vodi
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

CIGLA THE LEGEND Empty
PostajNaslov: Re: CIGLA THE LEGEND   CIGLA THE LEGEND Emptypet lip 05, 2009 10:11 am

affraid What a Face Shocked
vrag te jebal ja već 10 minuta imam svezan kamen od 3 kg.
mislio sam manja kilaža nebu mi izazvala iste simptome ko kod tebe.
zakaj nisi odma odgovoril?
mislil sem šutnja je odobravanje iliti potvrdni odgovor tj DA.
auuuuuuuuhhhhhhhhhhh sranje trostruki čvor sam spetljal,nemrem odpetljat pale
BIBA de nož prinesi!!!!!!!
dva centa lijevo ak zarežeš ode sve!!!!!!!!!!!
ne nemoj nožžžž!!!!!!!! gledaj kak ti ruka drhti?!?! What a Face
kaj si nisi spila pelinkovec odma ujutro nakon buđenja u pola 12?
ima ima tam si ostavila ispod kreveta ,nije u frižideru boca.
de požuri bum popušil herniju ko cro!
s tim pimpačem uvijek neki kurac neštima.
No
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

CIGLA THE LEGEND Empty
PostajNaslov: Re: CIGLA THE LEGEND   CIGLA THE LEGEND Emptypet lip 05, 2009 11:29 am

pa odgovoril sam ti u roku 3 minute.
koga vraga si se požuril s tim kamenjem.
ako trebaš znam jednog dobrog plastičara,ako je Biba malo previše zarezala.
Meni je taj lik delal branike za auto i još neke kerefeke,odličan je i bez pol frke napravi nadomjestak za pimpača,a naravno da je daleko jeftiniji od onih plastičara koji režu i silikoniziraju.
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

CIGLA THE LEGEND Empty
PostajNaslov: Re: CIGLA THE LEGEND   CIGLA THE LEGEND Emptypet lip 05, 2009 11:33 am

neću plastičan hoću onaj mesnati masivni crni ko u onom edukativnom filmu "šveđanke na benzinskoj pumpi" Wink
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Sponsored content





CIGLA THE LEGEND Empty
PostajNaslov: Re: CIGLA THE LEGEND   CIGLA THE LEGEND Empty

[Vrh] Go down
 
CIGLA THE LEGEND
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Eagle & Cigla
» cigla cigla cigla
» another cigla in the wall !
» tiger+cigla
» too fast cigla ide na more!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: *Razonoda* :: BALKANSKA KRČMA :: rekla-kazala-
Forum(o)Bir: