balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu Empty
PostajNaslov: Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu   Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu Emptypet sij 30, 2009 3:52 pm

Evo kako i naslov kaže. Mali jami nam je bolestan i ima temperaturu 40 (bar je meni tako rekao). Ali zato nje toliko bolestan da neigra AA od prije podne.
No kako god bilo ja sam sa njim danas pričao o tome kako je kod nas u bosni i on se iznenadio kad sam mu rekao da se u bosni radi samo 4 dana u tjednu pon,uto,sri i cet.
Petak ujutro svi odlazimo u đamiju i posle molitve svečenik nas sve časti čevapima i pivom. Posle toga smo slobodni do ponedeljka. Kod tigra svećenik daje samo malu hostiju tek da stane na jezik i to je sve. lol!

No eto ja sam kupio malo naranđi i slatkiša pa sam to dao tigru. Ako i vi šta oćete dati tigru i poželjeti mu brzi oporavak postajte tu i to je to.
Tigre ozdravi nam što prije.

Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu Narance Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu 2009_lizalice_slatko
[Vrh] Go down
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu Empty
PostajNaslov: Re: Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu   Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu Emptysub sij 31, 2009 12:11 pm

Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu 667-18203-a-Poison-Bottle


evo tiger popi i bit ce sve u redu Cool
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu Empty
PostajNaslov: Re: Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu   Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu Emptysub sij 31, 2009 1:06 pm

Sar@Eagle je napisao/la:
Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu 667-18203-a-Poison-Bottle


evo tiger popi i bit ce sve u redu Cool


lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

tako ti svome kumeku
[Vrh] Go down
{bf}Tig3jami

{bf}Tig3jami


Number of posts : 100
Reputation : 3
Points : 80
Registration date : 09.01.2009

Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu Empty
PostajNaslov: Re: Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu   Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu Emptysub sij 31, 2009 2:52 pm

poslao mi je sa postom cudesni napitak .baba je vidla paket i otvori ga.mislila da je to piva i baba umre!!!!! affraid affraid


lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu Empty
PostajNaslov: Re: Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu   Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu Emptysub sij 31, 2009 3:20 pm

lol! lol!
jel ti baba kaj ostavila od nekretnina?
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Sponsored content





Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu Empty
PostajNaslov: Re: Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu   Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu Empty

[Vrh] Go down
 
Mali tigar bolesta, ima temperaturu i neide u skolu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» MALI TERMINATORI SERONJE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: *Razonoda* :: BALKANSKA KRČMA :: rekla-kazala-
Forum(o)Bir: