balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Empty
PostajNaslov: VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale   VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Emptyčet sij 29, 2009 9:29 am

Sale!
Ni pod koju cijenu ne idi na ostale servere i ne reklamiraj se. U tvom računalu otkriveni su crni screen shot-ovi. Zato te molim ne samo ja nego i ostali članovi klana da neideš okolo i ne sramotiš nas. Vidiš Rufi će da dobije po pički zbog tebe ako te mohikaneri ili reksovi otkriju da imaš to. Drži se u svakom slučaju našeg servera tu si zaštičen dok te ne otkriju, a kad te otkriju onda češ nažalost da letiš iz klana. Zapravo ima ljudi koji proveravaju naše članove a da i nisi išao okolo.
Ja bi ti to rekao na početku pre nego što sam te regrutovo da mi je Rufi dao program kojim se to proverava, ali mi neda taj program iz dva razloga.

1. razlog je taj što uz pomoć toga programa možeš da uđeš u tuđe računalo dok je ta osoba online. To omogućuje onaj tag što ga imaš. On je spojen na trecker i čući ti u računalu. Moj savet ti je da osobne podatke, izvode računa i ostalo vezano uz financije držiš na vanjskom hard disku koji gasiš kada si online. Vidiš Rufi nema poverenja u mene.
Kada sam ga pitao : "Druže, prijatelju. Što ti meni neveruješ?"
On mi je odgovorio: "Šabane, prijatelju pa gde češ ciganu da veruješ. Nabijem te."

2. razlog je taj što ako mi da taj program ja ču da svoj posao radim bez pogrešaka. Briljantno i tačno. Ovako mi se pokrade greška kao u tvom slučaju i onda me Rufi kada ispuši na mostu isijava svoj bes na mene.
Proziva me da koga primam u klan i šta kurac koji radim. Igram po mostu umesto da se uvatim posla i nove regrutujem. Zato ti ja imam tako mali honor jer po cele dane tražim nove članove po forumima. Inače bi imao veći od Rufija.

Dragi sale, sigurno si čuo da mene još zovu i mamac. Zapravo moj posao od prvog dana je bio da jurim što više napred i onda njima ghostam gde se ostali nalaze.
Da, da sale moj. Cigo pred metak pa na njegovoj smrti svoju slavu grade.

E moj sale da nema tog umiljatog glasa nataše koji tako milozvučno zvući preko onog TS ili kad dođe na most pa onako nežno kaže: "Šabi, šta ima? Jesi dobro?"
Ja se naprosto rastopim i digne mi se.....volja za životom.
Digla me kraljica iz pepela i zbog nje bi i 1000 puta poginuo a ako osnuje svoj klan ode ja da im čistim svima cipele a ove ću da odjebem, samo ako me ona hoće. Kraljica nad kraljicama.

Eto tako sale, popravi taj crni ekran. Odaberi na monitoru bright o kontrast i pojačaj to u postavkama monitora tako da kad stisneš F8 da ti se ne crne slike koje snimiš. To ti je kao da fotoaparatom ideš slikat bez blica u mraku.
Ajde sada bok i doći ću do tebe i switcha pred kraj mjeseca kad mi ponestane hrane u frižideru.
[Vrh] Go down
el_supreme.lovac




Number of posts : 66
Reputation : 8
Points : 31
Registration date : 25.10.2008

VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale   VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Emptyčet sij 29, 2009 11:09 am

daj neka mi netko objasi cemu sluzi taj black screen... jel ima to kakve prednosti? ili je to samo greska kompa?
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale   VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Emptyčet sij 29, 2009 2:39 pm



ako imaš black pbss ovo sve se ne može otkriti.
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
el_supreme.lovac




Number of posts : 66
Reputation : 8
Points : 31
Registration date : 25.10.2008

VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale   VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Emptyčet sij 29, 2009 2:47 pm

omg, pa ovo ubije igru u pojam... cemu tako igrat? a zato neki odmah pucaju bez gledanja...
[Vrh] Go down
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale   VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Emptyčet sij 29, 2009 2:48 pm

sta nema neki profi program koji moze da otkrije malo teze cheatere ???
[Vrh] Go down
el_supreme.lovac




Number of posts : 66
Reputation : 8
Points : 31
Registration date : 25.10.2008

VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale   VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Emptyčet sij 29, 2009 4:36 pm

a ja budala ljutim se na sebe, na mis kako sporo reagira i kako mi je komp spor, a to ovi znaju di sam ja pa me nanisane prije nego me vide... zato ja umirem...
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale   VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Emptyčet sij 29, 2009 4:47 pm

e vidis zato se ti drži našeg servera tu su sve poštenjačine počevši od tebe pa do zadnjega
[Vrh] Go down
Guest
Gost
Anonymous



VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale   VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Emptyčet sij 29, 2009 6:19 pm

pa vidis zato nemate sance protiv mene znam dese nalazite ljudi nije komp kriv krivi ste vi sto niste to prije odkrili lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale   VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Emptyčet sij 29, 2009 10:11 pm

lol!
pa di si careeeeeeeee
nema te ceo dan
odjutra otkako te oni naprašili
dođi sutra zatvorićemo server samo ti i ja pa me malo izubijaj. Pustiću te da ti se vrati raspoloženje
lol! lol! lol!
VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Pokaze10
[Vrh] Go down
Sponsored content





VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale   VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale Empty

[Vrh] Go down
 
VAŽNA OBAVIJEST ZA {bf}sale
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» T-com obavijest
» sale sale sale
» welcome sale in bf squad
» Sale, sretan rodendan

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: * za one koji dolaze prvi put * :: Radio Mileva/Blebetanje-
Forum(o)Bir: