balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DVD od obiteljskih fotografija

Go down 
Autor/icaPoruka
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

DVD od obiteljskih fotografija Empty
PostajNaslov: DVD od obiteljskih fotografija   DVD od obiteljskih fotografija Emptyčet sij 29, 2009 9:05 am

Ponekad čovek poželi da vidi slike iz albuma. Ja svoje slike gledam na tv u DVD player-u uz glazbu u pozadini. Sednem sa ženom i decom , kupim pivu, coca colu za ženu đus-votku. Kupim kikiriki, košpice, alvu.
Sednemo i gledamo slike uz glazbu koju smo sami odabrali.
Pa evo to ja radim ovako:

DVD od obiteljskih fotografija Dvdpic10

Za to koristim program DVD pictureshow2. Izaberem new project, osim u slućaju ako nisam dan prije nešto nedovršio pa želim nastaviti. Stavim kvačicu na DVD pa next.

DVD od obiteljskih fotografija Dvdpic11

tu izaberem new slideshow pa next

DVD od obiteljskih fotografija Dvdpic12

Nakon što sam izabrao background music i odabrao folder gde mi se nalazi glazba u mp3-u povućem pesmu i stavim je na sliku prvu. Povućemo traku i vidimo na kojoj slici završi pesma pa tamo dodamo novu pesmu. Pesme je moguće dodavati i pre nego što završi prethodna pesma. Tada izaberemo kučicu fade out tako da nam utiša prethodnu pesmu pre nego što počne nova. Da nebi imali nagle prekide.

DVD od obiteljskih fotografija Dvdpic15

sada oznacim slike koje zelim na DVD-u. Odaberem pojedinacno držeći stisnut Ctrl ili odaberem prvu i uz pritisnut shift odaberem zadnju i u tom rangu mi se označe slike ili pak jednostavno odaberem Add all na kontrolnom panelu i tako dodam sve slike. Nakon toga mogu izbaciti iz odabranih slike 2,3 ako mi ne pašu.

DVD od obiteljskih fotografija Dvdpic13

sada vidimo kako su slike dodane dole na traku i preostaje nam da dodamo glazbu. To radimo tako da izaberemo sa leve strane background music.

DVD od obiteljskih fotografija Dvdpic14

sada kliknem na ok i odlazim na novu radnu plohu. Rekli bi ameri (majke im ga nabijem) new panel.

DVD od obiteljskih fotografija Dvdpic16

u ovom delu mozemo vec prilozenim fotografijama dodavati video, film ili nesto drugo ali ostanimo pri jednostavnoj opciji. Znači next.

DVD od obiteljskih fotografija Dvdpic17

Sada možemo promeniti naslov i umesto my title i my slideshow staviti nešto drugo.

DVD od obiteljskih fotografija Dvdpic18

sada tu možemo malo gledati kako to izgleda na dvd i ispraviti nešto ako nismo zadovoljni. Okrenuti fotografiju ili nešto treće.

DVD od obiteljskih fotografija Dvdpic19

sada možemo direktno zapržiti dvd ili možemo na hardu stvoriti folder u kojem je sve pripremljeno za prženje dvd-a pa to ispržiti kasnije uz pomoć recimo Nera (prof. programa za prženje dvd-a).

Eto toliko od mene ako ste možda do sada to radili ko vas jebe a ako niste biće mi drago (diklić) i milo (hrnić) da sam vam pomogao da u svome životu nešto korisno napravite.
[Vrh] Go down
 
DVD od obiteljskih fotografija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» promena velicine fotografija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: *Razonoda* :: TEHNOLOGIJA :: Računala i tehnologija-
Forum(o)Bir: