balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 PIONIR - naši pioniri

Go down 
Autor/icaPoruka
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

PIONIR - naši pioniri Empty
PostajNaslov: PIONIR - naši pioniri   PIONIR - naši pioniri Emptyuto sij 20, 2009 8:09 pm

Svesni smo drugarice i drugovi da su i nekad i vazda uvek borili se i maloletni. POznate su bombe boška buhe, mladog skojevca i partizana.
I mi smo u našu balkansku brigadu primili fazane. To su Tig3jami i Sargent@Eagle. Oni su premladi da uđu u savez komunista pa predlažem da se ponovo osnuje nepolitička organizacija pod imenom Pionir koja će da okupi mlade pionire oko sebe i pripremi ih za danas-sutra da uđu u savez komunista.
Pa drugovi prvo da opšte razjasnim što je to i kako se postaje pionir. Koje su zadaće koje moraju da ispune pionire i što smeju a što nesmeju.

P=pošten
I=iskren
O=odan
N=nepokolebljiv
I=istinoljubiv
R=radišan => to je PIONIR

Za glavnog pionira određujem vojnika Tig3jami-a i ako nebude redovito održavao nastavu iz SPRZ-a (satovi pionirske razredne zajednice) seka će da dobije po guzovima. Evo ovako.

PIONIR - naši pioniri Dirty-10

Potrebno je položiti svećanu zakletvu i nakon toga ćete da dobijete sendviće i sokiće. Na kraju naravno i knjižice:

PIONIR - naši pioniri Pionir10

Pioniri maleni, mi smo vojska prava.
Svakog dana rastemo ko zelena trava.
Smrt fašizmu, a sloboda narodu
i mene će moja mati pionirom zvati.
trala lile lala




Tig3jami
PIONIR - naši pioniri Pionir11

nepoznati pionir
PIONIR - naši pioniri Pionir12

Sargent@Eagle, pravi pionir mora sve da pojede iz tanjura. Pa makar to bilo i povrće
PIONIR - naši pioniri Pionir13

skupina pionira pred odlazak u slastičarnicu na fine kolače. Pravi pionir ne puši i ne pije on je savestan i izgradit će lepšu zemlju i bolji svet.
PIONIR - naši pioniri Pionir14

nečja seka kao pionirka
PIONIR - naši pioniri Pionir15

zauvek možete da ostanete pionir. Evo primera.
PIONIR - naši pioniri Pionir16
[Vrh] Go down
 
PIONIR - naši pioniri
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: * za one koji dolaze prvi put * :: Radio Mileva/Blebetanje-
Forum(o)Bir: