balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 komentari na dosje balkanskih brigada

Go down 
+2
Sar@Eagle
Šaban
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: komentari na dosje balkanskih brigada   komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Emptypon sij 12, 2009 1:14 pm

sabann je napisao/la:
Sar@Eagle je napisao/la:
prigovor

pre malo opisa za ysya Exclamation

mislim da covjek zaslucuje tri recenice vise Very Happy


ajde sabane izmisli jos nesto o njemu Smile

u potpunosti se slažem sa tobom.
ima dva razloga tome.
1. razlog je taj što sam došao dosta nakon njega i slabo ga poznajem
2. razlog mnogo veći je taj što neznam eng. i u razgovoru sa josijem uopšte nemogu da se našalim jer istovremeno listam onaj elektronski recnik pa svaka šala gubi smisao. Jednom je josi pitao rufija dali imam govorne mane i da je dobro da me nemora nazvati na telefon jer bi morao prodati kuću da bi mi zaželio dobar dan i ja njemu.
Inače bi ja njega opisao i opisivao al eto ako imaš kakav komentar slobodno mi daj ja cu da ubacim u njegov opis (normalno na engleski)


napisi da mu je najdraza pozicija u tornju, gdje moze jebat protivnike kroz prozor Very Happy

da je voda nase ekipe u raznim turnirima,kupovima itd.


sta jos silent


ma napisi jos rijec,dvje ti si sabane kreativan sto se tice pricanja
Very Happy
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: komentari na dosje balkanskih brigada   komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Emptypon sij 12, 2009 1:29 pm

daj na engleski to sve napisi pa cu ja kopirat
[Vrh] Go down
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: komentari na dosje balkanskih brigada   komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Emptypon sij 12, 2009 1:45 pm

His favourite position is at the defense tower, from where he can fuck up all the enemys.
He's leader of our team in leagues and cups.

He likes cigares, and he smokes everytime before tournament begins. ( for a relaxe )


evo jos dodaj par rijeci i voila
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: komentari na dosje balkanskih brigada   komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Emptyčet sij 15, 2009 9:38 am

Primetio sam da nam se santa muva u zadnje vreme po mostu. Al da se samo muva. Juce došo pa odvuko tigra u hospital. Decko nije hteo reći ne pa otišo sa santom na hospital. Prvo sam špijuniro na tim speak. Santa se jako prosto izražavo pred jednim fino odgojenim dečkom. Stalno mu je ona stvar bila u ustima. (sramota me da kažem o kojoj se stvari radi jer ne želim i ja to u ustima mojim). Posle me je santa maknuo na drugi kanal pa čekam danas tigra da ga pitam što mu je sve santa govorio. Možda je i olajavo neke ljude iz klana.
Prirediču iscrpni izveštaj o svemu.
[Vrh] Go down
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: komentari na dosje balkanskih brigada   komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Emptyčet sij 15, 2009 1:20 pm

igrali su neku mini igru tako sam cuo
[Vrh] Go down
cigla^

cigla^


Number of posts : 1136
Age : 37
Reputation : 28
Points : 1031
Registration date : 12.12.2008

komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: komentari na dosje balkanskih brigada   komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Emptyčet sij 15, 2009 1:27 pm

a koji je to santa?? de da mu picku naravnam.. pig
[Vrh] Go down
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: komentari na dosje balkanskih brigada   komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Emptyčet sij 15, 2009 1:34 pm

a di si ti cigla zadnjih par dana nema te uopce na serveru

santa ti je stari frend kojem je malo dosadno pa nas sad prca po serveru
evo tiger je najebo htio je i mene odvuc skupa s njima ali ja sam odlucno odbio
[Vrh] Go down
cigla^

cigla^


Number of posts : 1136
Age : 37
Reputation : 28
Points : 1031
Registration date : 12.12.2008

komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: komentari na dosje balkanskih brigada   komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Emptyčet sij 15, 2009 1:53 pm

ma tu sam ja... Smile) odmaram malo Smile)) daj ga banajte i to je to... Very Happy
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: komentari na dosje balkanskih brigada   komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Emptyčet sij 15, 2009 5:08 pm

Sar@Eagle je napisao/la:
igrali su neku mini igru tako sam cuo

ma slobodno neka igraju, ja se šalim. Ma išao ja isto sa njim da vidim šta pametno ima za reći. Prvo me najebo kaže idemo na bunkere. Dođem ja tamo kad nemam položeno za padobranca. Položim za padobranca i vratim se trajalo 10 minuta i igramo jednu rundu. Kaže santa drugu rundu da mu je dosadno da bi on u napad. Pustim ja njega drugu rundu u napad i nakon te runde kaže o da mora ići. Ostao posle na team speaku sa dubovcaninom. Ja mislim da ni on sam nezna šta oće. Sve mu nešto dosadno i ne igra mu se. Mislim da je njemu samo do razgovora preko teamspeaka i druženja a najmanje do igre.
Predlog. Kada vam dođe na team speak onda ga malo ispitajte dali je napadao snjeg kod njega, kako je u školi. Kako mu je brat. Gde sada brat živi. Jeli se brat oženio. Ima li brat završen fakultet. Kakve su cijene piva u sloveniji. Ima li u sloveniji kraš-ekspresa. Dali je bio na skijanju. Ima li snowboarding. Kakav mu tata auto vozi. Dali mu majka radi ili je kučanica. Ima li još braće. Kakve su mu boje očiju. Koju glazbu sluša. Sta skida sa torenta. Pije li kavu ili nescafe. Šta je doručkovao. Svira li neki instrument.
eh , ne pada mi na pamet više ništa....
[Vrh] Go down
el_supreme.lovac




Number of posts : 66
Reputation : 8
Points : 31
Registration date : 25.10.2008

komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: komentari na dosje balkanskih brigada   komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Emptypet sij 16, 2009 9:50 am

bas ovim redoslijedom ili?
[Vrh] Go down
Diavolo
Admin
Diavolo


Number of posts : 286
Age : 45
Reputation : 12
Points : 128
Registration date : 08.09.2008

komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: komentari na dosje balkanskih brigada   komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Emptypet sij 16, 2009 11:10 am

Pazi mora biti tim redoslijedom inace se zbuni Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: komentari na dosje balkanskih brigada   komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Emptypet sij 16, 2009 11:40 am

lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: komentari na dosje balkanskih brigada   komentari na dosje balkanskih brigada - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
komentari na dosje balkanskih brigada
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Praznici i neradni dani Balkanskih brigada

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: {bf} klan, raspravljanja, taktika, statistika :: {bf} Dossier-
Forum(o)Bir: